Paczki Do Anglii

Nasza oferta

W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny transport drogowy Polska-Anglia, który obejmuje również przewóz paczek z kraju do miejscowości znajdujących się na terenie Anglii. Zlecenia realizujemy w systemie „door-to-door” (od drzwi do drzwi) co oznacza, że odbieramy paczki ze wskazanego miejsca i dostarczamy pod podany przez Klienta adres. Proponujemy optymalne rozwiązania, zaplanowanie trasy oraz kompleksową realizację usługi. Dzięki temu zyskujesz pewność, że przesyłka trafi we właściwe ręce w bezpieczny i szybki sposób.

Ponadto zapewniamy pełną wygodę podczas organizowania przesyłki. Transport można zarezerwować bez wychodzenia z domu: drogą telefoniczną lub online w zakładce „Zamów kuriera”, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. Wystarczy podać najważniejsze dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki, informacje dotyczące paczki, a także zapoznać się z naszym regulaminem.

Rodzaje przewożonych paczek

Specjalizujemy się w przewozie paczek standardowych. Jesteśmy jednak otwarci na potrzeby naszych Klientów ponieważ zdajemy sobie sprawę z trudności w znalezieniu firmy, która podjęłaby się przewozu przesyłek o większych gabarytach. W przypadku paczek o niestandardowych kształtach, jeszcze przed dokonaniem rezerwacji bądź przyjęcia zlecenia, dokładnie określamy warunki współpracy. Ustalenie kształtu oraz rozmiaru paczki pozwoli nam ocenić, czy będziemy w stanie podjąć się takiej usługi, a także jaki okaże się ostateczny koszt realizacji zlecenia.

Czas doręczenia przesyłki

Czas przesyłki można określić, ale jest on zawsze zależny od odległości między miastami, warunkami panującymi podczas podróży oraz rodzaju przewożonej paczki. Z reguły przetransportowanie przesyłki trwa 2-3 dni robocze. Staramy się, aby przesyłki docierały zawsze na czas, we wskazany przez Klienta adres. Dzięki systemowi „door-to-door” przyspieszamy cały proces, dostarczając przesyłki zgodnie z potrzebami Klientów, w optymalnym czasie, zawsze bezpieczne i z zachowaniem odpowiednich warunków przewozowych.

Cena za transport przesyłki

Cena przewozu paczki z Polski do Anglii wynosi nie mniej niż 80 zł, natomiast z Anglii do kraju cena zaczyna się od 15 £. W skład kosztów za transport paczki na teren Anglii wchodzi nie tylko rodzaj przesyłki i opłata paliwowa. Wpływ na ceną mają też inne czynniki, które muszą zostać omówione przed skorzystaniem z naszej oferty. W związku z tym zachęcamy do kontaktu – udzielimy niezbędnych informacji dotyczących ceny za transport oraz możliwości wystąpienia dodatkowych kosztów. Cenimy stałą współpracę, stąd też stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje.

Dodatkowe informacje

Przesyłki z oraz do Polski odbierane i dostarczane są z terenu całego kraju od poniedziałku do piątku.

Odbiór i dostarczanie przesyłek na terenie UK z niżej wymienionych miast i okolic w systemie „door-to-door” (sobota):

Dover - Londyn - Luton - Maidstone - Reading - Slough - Tunbridge - Ashford - Canterbury - Windsor - Newbury - Swindon - Southend On Sea i okolic.

Czas realizacji przesyłek wynosi około od 2-3 dni robocze.

Istnieje możliwość zamówienia kuriera online – zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej i wygodnej możliwości klikając na „ZAMÓW KURIERA online”.

Paczka z PL już od 150zł (30£)
Paczki z UK już od 25£

Dla stałych klientów 5 paczka z UK-PL DO 10kg gratis !
(promocja obowiązuje z kartą stałego klienta)
 
 
 
 

Telefony PL:

kom. (+48) 502 917 838
tel. (+48) 15 832 51 44

PHONE ENG:

mobile: (+44) 7523406008
phone.: (+44) 77 07 66 12 80

© 2016 SINBUS, ul. Maciejowskiego 13/2, 27-600 Sandomierz, +48 502 917 838 | realizacja: studioweb.net.pl