| FORMULARZ ZAMÓWIENIA KURIERA

 

W trosce o jak największą wygodę naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość zamówienia kuriera online – łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu. W ten sposób znacznie przyspieszamy procedurę, ponieważ zamówienie zostaje natychmiast przekazane do naszego działu. Wystarczy wypełnić dostępny poniżej formularz, aby zorganizować przewóz paczek do UK z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

W celu zamówienia kuriera, który przetransportuje paczki do Anglii, wystarczy podać dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki, a także wskazać dodatkowe informacje, takie jak data nadania przesyłki, forma płatności czy wydanie faktury VAT (opcjonalnie).

Dla zachowania bezpieczeństwa przewożonej do Anglii paczki zachęcamy również do wypełnienia części formularza, która dotyczy charakteru przesyłki do UK. Należy podać w niej m.in. wagę, rozmiar, wartość w PLN, szczegółową zawartość, a także dodatkowe uwagi dotyczące przesyłki. Umożliwi to zrealizowanie usługi terminowo i na jak najwyższym poziomie.
(opcjonalnie)Zapoznałem(am) się i akceptuje Regulamin umieszczonym na stronie internetowej SINBUS.PL oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb firmy SINBUS Usługi Przewozowe Piotr Wiącek (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

 

karta stalego klienta


KARTA STAŁEGO KLIENTA


Skorzystaj z karty stałego klienta przewidzianej dla osób korzystających z usług naszej firmy. 

Karta upoważnia do przewozu 5 paczki GRATIS !!!O szczegóły zapytaj kierowcę.

Telefony PL:

kom.: (+48) 502 917 838
tel.: (+48) 15 832 51 44

PHONE ENG:

phone: (+44) 77 07 66 12 80
mobile: (+44) 7523406008

© 2024 SINBUS Przewóz osób i paczek | realizacja: studioweb.net.pl