| Przeprowadzki z Anglii

Przeprowadzki Anglia - Polska

Z pewnością każdy, kto myśli o powrocie do Polski zastanawia się, jak przetransportować meble czy inne ważne przedmioty – przecież nie zostawi się dobytku swojego życia i nie wróci do pustego domu. Na szczęście istnieją firmy specjalizujące się w realizacji tego rodzaju usług. Warto wybrać pomoc tej, która zaproponuje korzystne warunki i zapewni kompleksową opiekę klienta.

W naszej firmie już od wielu lat zajmujemy się przeprowadzkami z Anglii, a ponieważ zawsze dostosowujemy usługi do potrzeb naszych klientów, z pewnością będziemy mogli spełnić Twoje oczekiwania. Na samym początku rozmawiamy z klientem, aby poznać jego preferencje. Ustalamy także zakres przeprowadzki, przewożone przedmioty czy sprzęty (w tym np. liczbę kartonów, itp.).

Wspólne ustalenie zakresu świadczonej usługi jest świetnym rozwiązaniem, bowiem umożliwia indywidualną wycenę. To z kolei sprawia, że klient płaci wyłącznie za to, czego potrzebuje.

Oczywiście od samego początku współpracy zapewniamy fachowe doradztwo – dzięki temu masz pewność, że w razie potrzeby zaproponujemy najlepsze dla danej usługi rozwiązanie. Na życzenie klienta możemy także pomóc przy przenoszeniu rzeczy z domu do samochodu i odwrotnie.

Pełen profesjonalizm

Od zawsze stawialiśmy na najbardziej kompleksowy zakres usług, odpowiadający potrzebom wszystkich naszych klientów. Dlatego też proponujemy przeprowadzki z Anglii zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy biur. Bogata flota sprawnych samochodów umożliwia przewożenie wielu różnych ładunków. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pomagamy w załadunku i rozładunku rzeczy, a także dojeżdżamy do wszystkich polskich oraz angielskich miast. Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów, proponujemy także przeprowadzki z innych państw Unii Europejskiej.

Wiemy, że niektórzy, korzystając z naszych usług, planują przewieźć drogi sprzęt. W takich wypadkach proponujemy ubezpieczenie przewożonych ładunków, zgodnie z indywidualną umową z klientem.

A może masz swojego ukochanego pupila, którego nie chcesz zostawiać w Anglii? Nie martw się! Bez problemu przewieziemy Twojego psa czy kota z niezbędnym wyposażeniem!

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją przeprowadzki z Anglii czy innego państwa, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy idealne rozwiązanie dla Ciebie, Twojej rodziny lub firmy. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

karta stalego klienta


KARTA STAŁEGO KLIENTA


Skorzystaj z karty stałego klienta przewidzianej dla osób korzystających z usług naszej firmy. 

Karta upoważnia do przewozu 5 paczki GRATIS !!!O szczegóły zapytaj kierowcę.

Telefony PL:

kom.: (+48) 502 917 838
tel.: (+48) 15 832 51 44

PHONE ENG:

phone: (+44) 77 07 66 12 80
mobile: (+44) 7523406008

© 2024 SINBUS Przewóz osób i paczek | realizacja: studioweb.net.pl