Slide One
Slide One
Slide Two
Slide Two
Slide Three
Slide Three

O nas

trasy Firma Sinbus świadczy usługi transportowe zarówno na terenie kraju, jak i w państwach Unii Europejskiej. Zajmujemy się przewozem osób oraz paczek o standardowej i niestandardowej wielkości. Oferujemy pomoc podczas organizacji przeprowadzek zagranicznych i krajowych. Zajmujemy się również obsługiwaniem wycieczek szkolnych, pielgrzymek, transferów lotniskowych oraz przewozów dla grup zorganizowanych.

W skład naszej floty wchodzą nowoczesne busy, dzięki którym możemy umożliwić Państwu wygodną i bezpieczną podróż. Komfortowe wnętrza sprawiają, że trasa z Polski do Anglii, Niemiec, Holandii czy Belgii mija znacznie szybciej. Nasi pasażerowie zyskują pewność, że podczas podróży będą mogli w pełni wypocząć. Busy do Anglii oraz pozostałych państw posiadają nie tylko wygodne siedzenia, ale także szereg udogodnień.

Ponadto gwarantujemy bezpieczny transport paczek na terenie kraju i za granicą. Przewozimy przesyłki standardowej wielkości, ale proponujemy także transport paczek o nietypowych wymiarach i kształtach.

Do naszych głównych atutów należą:
  • najwyższa jakość usług,
  • rzetelność realizowanych zleceń,
  • licencja upoważniająca do organizacji przejazdów przez granicę,
  • certyfikat kompetencji zawodowej,
  • niezmienna punktualność,
  • 24-godzinna obsługa profesjonalistów.
Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji, a także placówek oświatowych. Nasze busy obsługiwane są przez profesjonalnych kierowców.
 

Dlaczego my?

Sinbus to doświadczeni kierowcy, którzy od lat jeżdżą na trasach międzynarodowych. To także nowoczesne, klimatyzowane i wygodne busy, gdzie każdy pasażer ma dla siebie dosyć miejsca. To możliwość przewiezienia paczki, bez względu na jej kształt. To wreszcie gwarancja bezpieczeństwa – stan pojazdów jest regularnie kontrolowany, a kierowcy zawsze wypoczęci. Mamy świadomość, że transport z Polski do Anglii czy też z Anglii do Polski trwa długo, robimy więc wszystko, by umilić Państwu podróż. Jadąc z nami, będziecie czuli, że bierzecie udział w turystycznej wycieczce: i to bez względu na to, z jakiego powodu wyjeżdżacie do Wielkiej Brytanii.

 

Dlaczego busem?

Wiele osób boi się latać czy też płynąć wiele mil morskich. Na szczęście, by dostać się do Wielkiej Brytanii, wcale nie muszą decydować się na samolot czy statek. Choć przewóz busem do Anglii trwa dłużej, niż lot czy kurs morski, to jednak z tym rodzajem transportu większość z nas jest oswojona – w końcu samochodami jeździmy na co dzień. Pasażerowie mają także ogromny komfort psychiczny: wiedzą, że pojazd może zatrzymać się dla nich w każdej chwili, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Transport busem jest po prostu znacznie bardziej swobodny.

 

Bezpieczeństwo przewozów

Doskonały stan techniczny pojazdów, perfekcyjna znajomość przepisów drogowych nie tylko polskich, ale przede wszystkim tych obowiązujących za granicą, wreszcie – wieloletnie doświadczenie w jeździe w każdych warunkach. Wszystko to sprawia, że możemy zapewnić bezpieczeństwo naszym pasażerom w trakcie przewozu busem do Anglii. Nasi kierowcy nie podejmują niepotrzebnego ryzyka: nie przekraczają limitów prędkości, nie próbują nadrabiać czasu poprzez nieostrożną jazdę. Wiemy, że pokładają Państwo w nas zaufanie – i gwarantujemy, że jesteśmy go godni.

 

Wybierz mądrze!

Chcemy podarować Wam przyjemny, spokojny transport do Anglii z Polski oraz z powrotem. Podróż, w czasie której odpoczniecie na wygodnych fotelach, podziwiając widoki za oknem i korzystając z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Wiemy, że trasa będzie długa, ale wiemy też, że w miłym towarzystwie i komfortowych warunkach czas płynie znacznie szybciej. Zamiast więc wydawać ogromne pieniądze na bilet lotniczy czy na rejs statkiem, wybierzcie Sinbus! Dotrzecie z nami na miejsce swobodnie i bez stresu, a z busa wysiądziecie wypoczęci i gotowi na podbój Anglii!
 

Busy do Anglii

Do Londynu, Centerbury czy do Dover możecie się Państwo dostać bez odrywania się od ziemi! Nowoczesne i zadbane busy jeżdżą do Anglii kilka razy w tygodniu, a przewóz upływa w całkowicie komfortowych warunkach. Bez uciążliwych kontroli lotniczych i innych niedogodności!

 

Paczki do Anglii

Jeśli chcecie Państwo przekazać paczkę do Anglii, to wcale nie jesteście skazani na powolne i zawodne usługi pocztowe. Przewieziemy Waszą przesyłkę – bez względu na jej rozmiar czy kształt. Gwarantujemy, że dotrze do nadawcy w nienaruszonym stanie!

 

Przewozy Polska - Anglia

Realizujemy przewozy z dużych i małych miejscowości w Polsce do większych miast Anglii – zarówno tych turystycznych, jak i tych związanych z biznesem czy życiem uniwersyteckim. Ponadto, ponieważ przejeżdżamy przez Niemcy, Belgię i Holandię – możemy także zabrać Państwa stamtąd!

 

Przeprowadzki

Wiemy jak stresujący może być przewóz bagaży, szczególnie jeżeli planujmy w miejscu docelowym zostać na długi czas. Przeprowadzki do/z Anglii prowadzone przez naszą firmę obejmują przewóz nie tylko ubrań i walizek, ale i sprzętu, mebli oraz wielu innych przedmiotów.

karta stalego klienta


KARTA STAŁEGO KLIENTA


Skorzystaj z karty stałego klienta przewidzianej dla osób korzystających z usług naszej firmy. 

Karta upoważnia do przewozu 5 paczki GRATIS !!!O szczegóły zapytaj kierowcę.

Telefony PL:

kom.: (+48) 502 917 838
tel.: (+48) 15 832 51 44

PHONE ENG:

phone: (+44) 77 07 66 12 80
mobile: (+44) 7523406008

© 2024 SINBUS Przewóz osób i paczek | realizacja: studioweb.net.pl